O nas

SOMAMED - BIOREZONANS, PLAZMOTERAPIA, VEGA-TEST, ALERGIE, ZENNI.

 

Wykrywamy i odczulamy alergie wziewne, pokarmowe, dotykowe, wykrywamy i usuwamy pasożyty, bakterie, wirusy, grzyby, metale ciężkie, oczyszczamy organizm z toksyn + ozonoterapia, leczymy choroby tarczycy, narządy wewnętrzne, stany zapalne, bóle kręgosłupa i stawów, schorzenia mózgowe, usuwamy - torbiele, guzki, robimy analizę - narządów, tkanek, układów i pierwiastków w organizmie oraz wiele innych.

 

W gabincie łączymy terapie. Wykorzystujemy wspaniałą metodę dr. VIKTORA ŻENNI do której dołączone są: nowoczesna ELEKTROTERAPIA, MAGNETOTERAPIA, LASEROTERAPIA, TERAPIA ULTRADŹWIĘKOWA, MASAŻ TERMALNY. Od 2008 roku VOLLA VEGA-TEST, BIOREZONANS, ION DETOX i zapperowanie (oczyszczanie, usuwanie) GENERATORAMI PLAZMOWYMI RIFE'A. W chwili obecnej najnowocześniejszym aparatem BICOM OPTIMA+ wykrywamy i odczulamy alergie wziewne, pokarmowe oraz dotykowe. Dołączyliśmy zupełną nowość diagnostykę i leczenie SENSITIV IMAGO, F-SCAN nowoczesny biorezonans lub inaczej biorezonans synchrometryczny,QUANTUM kwantowa i pierwiastkowa analiza organizmu. I wciąż się rozwijamy dostosowując gabinet do coraz nowszych technologii nowinek i zapotrzebowania naszych pacjentów. Nazwa naszego gabinetu nie powstała bez powodu SOMA - czyli ciało, jako fizyczny wymiar człowieka które jest przedmiotem nauk i badań medycyny konwencjonalnej i niekonwencjonalnej oraz MED - nauka empiryczna (oparta na doświadczeniu) obejmująca całość wiedzy o zdrowiu i chorobach człowieka, sposobach ich zapobiegania, oraz ich leczenia, SOMAMED więc jest odzwierciedleniem tego czym się obecnie zajmujemy i co promujemy w naszym gabinecie. Jesteśmy z wami od 2007roku. Mieścimy się w Kielcach na ul:Klonowej 55/16 Centrum Relax nad zalewem.

 

Dziękujemy za wizytę na naszej stronie internetowej i zapraszamy do zapoznania się z paletą zabiegów, jakie oferujemy w naszym gabinecie terapii naturalnych SOMAMED.

Jesteśmy naturopatami i wykonujemy bogatą gamę badań i zabiegów z zakresu medycyny naturalnej. Wieloletnie doświadczenie  i ciągłe doskonalenie się pozwoliło stworzyć nam własny system diagnoz, terapii i zabiegów.

Podchodzimy do człowieka w sposób holistyczny, każdy przypadek jest dla  nas indywidualny.

Doprowadzamy organizm do homeostazy poprzez eliminowanie przyczyny schorzenia doprowadzając w ten sposób do zdrowia jak również eliminację niekorzystnych objawów.

 Specjalizujemy sie w terapii chronicznych problemów zdrowotnych nie poddających sie leczeniu farmakologicznemu, jak również w kompleksowych terapiach oczyszczających.

Proces terapeutyczny realizujemy kompleksowo począwszy od diagnozy przyczyn chorób i dolegliwości, po zabiegi przywracające zdrowie i właściwą odporność immunologiczną. W swojej  działalności dużą uwagę poświęcamy także edukacji i profilaktyce prozdrowotnej.


W naszym gabinecie kompleksowo zajmiemy się Twoim zdrowiem, poczynając od diagnozy problemów i zagrożeń zdrowotnych, po realizację niezbędnych zabiegów terapeutycznych.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych doświadczeń i wiedzy.

Napisz do nas!